Nasza firma działa w branży od ponad 20 lat. Kilka lat temu wzbogaciła się o bezzałogowy statek powietrzny popularnie zwany dronem. Oferujemy kompleksowe usługi związane z filmowaniem i fotografią z powietrza za pomocą drona.

Dron  wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości  4K. Może także rejestrować obraz w jakości FULL HD.

Ze względu na niewielkie rozmiary, dron jest w stanie dotrzeć do miejsc niedostępnych dla śmigłowców. Ujęcia takie wykorzystuje się w szerokim zakresie takim jak: inspekcje techniczne, dokumentacje budowlane, filmy promujące i reklamowe, teledyski, wideorealcje z imprez plenerowych i uroczystości, a także wesela.

Jako jedni z nielicznych, w północnej Wielkopolsce,  powiadamy Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Działamy więc w pełni legalnie. Możemy latać nad miastami. Wystawiamy też faktury VAT.

Nasza firma od wielu lat pracuje na zlecenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz urzędów miast.

Dla Deweloperów i Firm Budowlanych

Precyzyjne ujęcia z lotu ptaka wykonane za pomocą drona Dron-media doskonale obrazują postęp wykonywanych prac. Dzięki nim można udokumentować przebieg budowy wykonywanego obiektu. Dokumentacja taka wymagana jest niejednokrotnie przez wiele instytucji, banki czy przyszłych nabywców. Potwierdzi ona należyte wykonanie prac. Przyszłym nabywcom nieruchomości, da możliwość obejrzenia jak inwestycja powstawała krok po kroku, a tym samym zwiększy ich zaufanie do Państwa firmy.

Dla Agencji Nieruchomości

Doskonałym sposobem na zwiększenie atrakcyjności oferty sprzedażowej jest dołączenie do niej zdjęć i filmu z lotu ptaka. Podkreślą one atuty jakimi mogą być piękna okolica, dostępność komunikacyjna, oryginalna bryła obiektu itp. Rozwiązanie takie wyróżni Państwa ofertę wśród innych, a tym samym przyciągnie ona uwagę większej ilości potencjalnych Klientów.

Usługi dronem – reklama

Nie ma lepszej kontroli postępu prac jak zdjęcia z powietrza. Wykonywane cyklicznie pokażą Waszym klientom jak „rośnie” Wasza inwestycja. Koszt usługi dronem do cyklicznych nagrań czy zdjęć z powietrza jest niewielki, a efekt  często pozytywnie zaskakuje. Usługi dronem przy dzisiejszych inwestycjach to standard. Usługa przeznaczona jest nie tylko dla inwestorów, ale także Urzędów Miast i Gmin, chcących po pierwsze skontrolować inwestycję, jak i pokazać mieszkańcom jak rozwija się ich miasto.

Inspekcje z drona

Zdjęcia z drona czy nagrania w wysokiej rozdzielczości z powietrza to znakomite rozwiązanie tam, gdzie istnieje zbyt duże ryzyko aby wysyłać ludzi. W kilka minut za pomocą zdjęć, nagrań czy transmisji online z drona można ocenić usterki czy zagrożenia budowlane, czy chociażby stan elewacji albo dachu.

Dron na eventy i koncerty

Transmisja obrazu na żywo z powietrza to jest to! Nasze drony nie tylko nagrywają i fotografują z lotu ptaka ale potrafią też przesyłać obraz w czasie rzeczywistym w rozdzielczości HD do dowolnie wybranego urządzenia obsługującego rozdzielczość HD. Idealne rozwiązanie dla stacji telewizyjnych w miejscach gdzie nie mogą użyć swojego helikoptera. Zdjęcia na żywo z lotu ptaka sprawdzą się też na koncertach czy imprezach firmowych.

Ślub z drona

Film z drona na ślubie czy weselu to ostatni krzyk mody. Jeśli już macie Państwo ekipę filmową, a brakuje wam tylko ujęć z drona to nie ma problemu. Dysponujemy dronami które nie tylko nagrywają obraz w rozdzielczości FULL HD, a nawet 4K .  Reakcja gości bezcenna…

Wirtualna panorama z drona

Wirtualna panorama z drona to zupełnie nowe możliwości we wszystkich dziedzinach. Znakomicie sprawdza się tam, gdzie trzeba pokazać z lotu ptaka tereny inwestycyjne. Potencjalny klient z łatwością, w bardzo komfortowy sposób może zobaczyć tereny inwestycyjne z każdej strony w jednym miejscu i w dodatku z lotu ptaka.